הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר לגברים
רווית

רווית

כותבת התוכן באתר ומומחית להסרות שיער

הסרת שיער בלייזר לגברים ? עם שיטת ה SHR ללא כאב שבנוקו גם אתם תצאו מרוצים.

היום יותר ויותר גברים כבר לא מתביישים להודות שהם עושים טיפולים להסרת שיער בלייזר, הדבר הפך נפוץ בקרב כלל האוכלוסייה וכיום ניתן למצוא יותר ויותר מכוני יופי המציעים גם לגברים את הטיפולים האלו תוך מודעות לשמירה על גופם של הגברים המגיעים.

שיטות פופולריות נפוצות להסרת השיער-

יש כיום אין – ספור שיטות להסיר שיער ולא רק בגילוח או שעווה, אותן נפרט ממש כאן-

 • סכין גילוח
 • מריטה בשעווה
 • הסרת שיער באינפרה אדום
 • קרם להסרת שיער
 • הסרת שיער בלייזר (עוזר בהסרת שיער לאחר מספר מסוים של טיפולים, ומגיע לתוצאות מפתיעות ומרהיבות בהם עשוי השיער להפסיק לצמוח לתקופה הארוכה ביותר)
 • הסרת שיער בשיטת IPL (דומה לשיטת הלייזר אך פחות יעילה).

לעשות ולא לעשות בזמן טיפולי לייזר לגברים-

 1. להימנע משיזוף– שיזוף בשישה ימים שלפני ואחרי הטיפול יכול מאוד להשפיע על התוצאות של הטיפול וגם, חלילה, לגרום לכוויות בעור שללא שיזוף היה ניתן להימנע מהם.
 2. אין למרוט שיער בעזרת שעווה- טיפול מיטבי לביצוע הסרת שיער בלייזר לגברים תלויים בהמצאות שורש השערה בתוך עור המטופל, וכשנמרטות שיערות עם שעווה שורש השערה יוצא גם הוא.
 3. לפני הטיפול על מטופל להוריד את השיער באזורים בהם יתבצעו הטיפולים עם סכין גילוח, ותבטיחו יעילות לטיפול כאשר שורש השערה נשאר בתוך עור המטופל.
 4. זהירות וריחוק מקעקועי המטופלים- קרן הלייזר עובד תתוך זיהוי של פיגמנטציה, פגיעה ישירה של הלייזר בקעקוע של המטופל עלול לגרום לפציעות וכוויות בקעקוע שידרוש מהמטופל חידוש של הקעקוע לאחר תקופת החלמה.
 5. מקלחת לאחר כל טיפול מותרת לאחר כ-6 שעות מהטיפול.
 6. בדקו היכן תצטרכו לגלח ישנם אזורים שלא ניתן להגיע אליהם ולכן עדיף לבצע את הגילוח על ידי אדם חיצוני.

אז מתי מתחילים- הסרת שיער בלייזר לגברים

גברים שיתחילו טיפולי הסרת שיער בגיל מאוד צעיר בו עדיין קיימת התפתחות הורמונלית יגלו כי אין בכך יעילות כלל. הגיל המינימלי להתחלת הטיפולים בתפיסה של היום היא גיל 20 בו מתאזנים מעט ההורמונים, אז ישנם גברים מבוגרים יותר שיגלו כי אצלם גם אין אפקטיביות ולכן מומלץ להגיע לפני רכישת הטיפולים לפגישת ייעוץ ולשמוע האם הדבר מתאים להם- לפי גוון השערה, הגיל וכו'.

איך הטכנולוגיה משתלבת עם הסרת שיער בלייזר?

כיום, עם קדמת הטכנולוגיה, מכשירי הטיפול בהסרת שיער בלייזר הפכו להיות הרבה פחות  כואבים, גם באזורים עדינים ורגישים יותר, הפכו להיות ממוקדים ומדויקים יותר מה שמביא את המטופל לתוצאות טובות הרבה יותר ממה שהיה ניתן לראות בעבר. לפני תחילת הטיפולים, שתגיע לפגישת הייעוץ מומלץ מאוד לשמוע על כל המכשירים המוצעים לך במכון הלייזר אותו תבחר ולמצוא את המכשיר הכי מתאים ויעיל עבורך (כל אחד צריך משהו אחר).

Table of Contents

מחירי הסרת שיער בלייזר

מחירי הסרת שיער בלייזר

אנו צריכים להסתכל על מחירי הסרת שיער בלייזר ולהבין כי אנו צריכים לדעת את המחירים של הסרת שיער בלייזר בכדי להחליט האם אנו רוצים להוציא

Read More »
הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירון הסרת שיער בחזה יעלה לכם החל מ-190שקלים.הסרות שיער ברגל יעלה לכם החל מ-300 שקלים.הסרת שיער בגב יעלה לכם החל מ-200 שקלים. הסרת שיער בלייזר לגברים השוואת מחירים – האם

Read More »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם הייעוץ בחינם!