הסרת שיער בלייזר לגבר

הסרת שיער בלייזר לגבר
רווית

רווית

כותבת התוכן באתר ומומחית להסרות שיער

הסרת שיער בלייזר לגבר? הגעתם לחברה הנכונה! נוקו לייזר מתמחה בהסרת שיער בלייזר למין הגברי במחירים מדהימים ועבודה ללא כאב.

פעם הסרת שיער הייתה עניין של נשים בלבד, מריטה, גילוח או לייזר היו עניין מדובר רק בקרב נשים ואצל גברים לא היה נהוג לשמוע כי הם נוהגים להסיר את שיער הגוף שלהם. כיום טיפולי הסרת שיער בלייזר לגבר כבר מזמן לא משהו שצריך או מקובל להסתיר. היום יותר ויותר גברים מסירים שיער בלייזר ואין במה להתבייש.

ממה להימנע וממה להיזהר בזמן טיפולי לייזר?

כשנמצאים באמצע או בתחילת תהליך הסרת שיער בלייזר חשוב מאוד לדעת מספר דברים שמומלץ להימנע ולהיזהר על מנת לא לפגוע בתהליך או בגוף המטופל בזמן התהליך.

כמו למשל-

  1. לא להשתזף- הדבר עשוי להשפיע על תוצאות הטיפול ואף לגרום לכוויות במקומות שללא השיזוף לא יהיו.
  2. מומלץ מאוד לא למרוט שיער בעזרת שעווה– טיפול הסרת שיער בלייזר דורשים את שורש השערה בתוך עור המטופל או המטופלת, ובעת מריטת שיער עם שעווה שורש השערה יוצא יחד עם השערה עצמה.
  3. זהירות מרבית על קעקועי המטופלים– קרני הלייזר עובדים על פיגמנטציה, פגיעה של קרן לייזר בקעקוע של מטופל או מטופלת עלול לגרום לפציעות וכוויות בקעקוע שידרוש מהמטופל/ת חידוש של הקעקוע לאחר תקופת החלמה.

אז מתי הכי מומלץ להתחיל טיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים?

גברים מתחת לגיל 20 שיתחילו טיפולי הסרת שיער יגלו כי אין זה יעיל כלל, לכן ההמלצות הרווחות על הסרת שיער לגברים היא החל מגיל 20 בלבד. חשוב להבין כי לא כל הגברים שעברו את גיל 20 ורוצים להתחיל לעשות טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לתהליך הזה.

גברים בעלי שיער ג'ינג'י או בהיר (בלונדיני ולעיתים גם שטני) ייאלצו לרוב לוותר על טיפולי הסרת שיער בלייזר כיוון שיטת העבודה של קרן הלייזר- הקרן פוגעת בפיגמנט מסוים אותו היא מזהה ולכן ככל שהשורש הולך ונעשה בהיר יותר הטיפול הופך ונהיה יעיל הרבה פחות.

השיטות הפופולריות ביותר כיום בתחום הסרת השיער-

יש לא מעט שיטות להסרת שיער בימינו, כל אחת מגיעה עם יתרונותיה וחסרונותיה, כולן נגישות וזמינות לכל אחד בכל זמן שיבחר. אלו השיטות-

  • הסרת שיער בלייזר (עוזר בהסרת שיער לאחר מספר מסוים של טיפולים, ומגיע לתוצאות מפתיעות ומרהיבות בהם עשוי השיער להפסיק לצמוח לתקופה הארוכה ביותר)
  • סכין גילוח
  • מריטה בשעווה
  • הסרת שיער באינפרה אדום
  • קרם להסרת שיער
  • הסרת שיער בשיטת IPL

 

איך הטכנולוגיה משתלבת עם הסרת שיער בלייזר?

כשמגיעים לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר יש מגוון מכשירים איתם ניתן לבצע את הטיפול, כאשר המכשיר יהיה מתקדם יותר ככה גם רמת יעילות הטיפול תעלה באופן משמעותי והעור החלק של המטופל יישמר לאורך זמן. כמו גם, כאב המשתנה בין מטופל למטופל הטיפול משתנה ככל שהמכשיר יהיה מתקדם יותר.

Table of Contents

מחירי הסרת שיער בלייזר

מחירי הסרת שיער בלייזר

אנו צריכים להסתכל על מחירי הסרת שיער בלייזר ולהבין כי אנו צריכים לדעת את המחירים של הסרת שיער בלייזר בכדי להחליט האם אנו רוצים להוציא

Read More »
הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירון הסרת שיער בחזה יעלה לכם החל מ-190שקלים.הסרות שיער ברגל יעלה לכם החל מ-300 שקלים.הסרת שיער בגב יעלה לכם החל מ-200 שקלים. הסרת שיער בלייזר לגברים השוואת מחירים – האם

Read More »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם הייעוץ בחינם!